ביוטיבלנדר - האם היא שווה את המחיר? | BEAUTYBLENDER ביוטיבלנדר- על מה המהומה
איך נוכל לעזור?
bubbles, bubbles, comments, chat, talk
משלוח מהיר חינם בקניה ב-300 ₪ |  משלוח חינם למזמינות את מתקן RIVANLI
דף הבית >> הבלוג של בלאשס >> ביוטיבלנדר - האם יש הצדקה לבאז המטורף סביב הספוגית הורודה? BEAUTYBLENDER
 

הפוסט נכתב על ידי סיון סנדורי כהן, כותבת הבלוג Masks Off Masks On, ומקימת האתר בלאשס עוד הרבה לפני שבלאשס נולדה :)  

אחחח ביוטיבלנדר, ביוטיבלנדר... כמה שמעתי עלייך, כמה סרטוני יוטיוב בכיכובך ראיתי... ועדיין היה לי קשה להיפרד מכמה עשרות שקלים בשביל... ספוגית! 

סוף סוף החלטתי להתחדש בספוגית הורודה והמפורסמת, בעצם בשתיים! אני מודה שעד שהן הגיעו, הייתי ממש סקפטית. "מה כבר יכול להיות כל כך מיוחד בספוגית? זו 'כולה' ספוגית!" חשבתי לעצמי... שכן מאז שעברתי לשימוש במברשות איפור להנחת מייקאפ, הספוגיות אצלי נזנחו לאלתר. הן הרי "שותות" המון מייקאפ, צריך להחליף אותן בתכיפות גבוהה, ולכן הן לא חסכוניות, ומה גם שבספוגית אני משתמשת רק כשאני שואפת להגיע לכיסוי כבד יותר, וממש לא לכיסוי יומיומי וקליל. ואז הן הגיעו! 


אתן בטח מתות לדעת- האם ה"כולה" ספוגית הזו באמת שווה את המחיר? לא אמתח אתכן, ואומר שאני לא באמת יודעת אם הספוגיות מצדיקות את המחיר שלהן, כי בואו נודה- 100 שקלים לספוגית מייקאפ, איך שלא נסתכל על זה, נשמע מוגזם. אבל, וזה אבל גדול- ברגע שהשתמשתי בספוגית לראשונה- שכחתי כמה היא עלתה! זה כבר לא עניין אותי, כי המוצר הזה הוא לא פחות מגאוני! 

 

 

לפני שמתחילים לעבוד עם ה-Beautyblender, יש להרטיב אותה בנדיבות, ולאחר מכן לסחוט טוב טוב - ומיד תראו שהיא כמעט ומכפילה את גודלה. ואז זה מתחיל- שלב ההבנה: כמה שהיא רכה ונעימה - ביוטיבלנדר הורודה הזו! היא מרגישה ממש כמו כרית נוחה. מיד ניתן להבין שמדובר במשהו "אחר". 


בשלב הבא יש לטבול את החלק התחתון והשמנמן של ה-Beautyblender במעט מייקאפ, ולהתחיל לכסות את הפנים בטפיחות. (מי שמעדיפה- ניתן לנקד את כל הפנים במייקאפ, ורק אז להתחיל לטפוח ולפזר את החומר עם הספוגית). מיד תשימו לב שצריך רק כמות קטנה של מייקאפ כדי לכסות משטח גדול בפנים, באופן אחיד ומושלם. אני לא יודעת מה עומד מאחורי הטכנולוגיה של Beautyblender, שהופך אותה ללא "צמאה". בניגוד לכל מה שידעתן על ספוגיות עד כה, זו לא תשתה לכן את כל המייקאפ. נהפוך הוא: שמתי לב שאני משתמשת בדיוק באותה כמות המייקאפ, ואפילו אולי קצת פחות, מאשר הכמות לה אני זקוקה בעבודה עם מברשת. 


בשלב הבא, נהפוך את ספוגית הביוטיבלנדר שלנו, הפעם נטבול את הצד השפיצי במעט קונסילר, ונטפח אותו באזור שמתחת לעיניים (או לחלופין, נניח קונסילר ישירות על הפנים, ואז נשתמש בביוטיבלנדר כדי לפזר את החומר בצורה אחידה ויפה). 


הגימור שניתן להגיע אליו בקלות ובמהירות הוא דק, אחיד וחלק- גם זאת בניגוד לכל מה שידעתי על ספוגיות איפור לפני כן.  

קחו בחשבון, שבכל זאת מדובר בספוגית, ויש לטפל בה ולתחזק אותה. כיוון שמשתמשים בה כשהיא לחה, בצירוף של מייקאפ, היא עשויה לפתח בקטריות, ולכן מומלץ לרחוץ אותה עם סבון לפחות פעם בשבוע. אחרי שאתן עושות זאת, חובה לתת לה להתייבש באוויר הפתוח, ולא במיכל סגור, אחרת היא עשויה לפתח עובש.

 

בשורה התחתונה, אני חייבת להגיד שהספוגית הזו שינתה לי את חוויית האיפור, ובבקרים אני אוטומטית מושיטה אליה את היד, ומוותרת על מברשות המייקאפ, שזה ממש הזוי! אז אם יש לכן אפשרות, או אם התלבטתן בכלל אם לרכוש או לא, אני ממליצה בחום!

 

 

לרכישת ספוגית BeautyBlender - הקליקי