Blushes | בלאשס חנות איפור - תכנית שותפים- תנאים
איך נוכל לעזור?
bubbles, bubbles, comments, chat, talk
משלוח מהיר חינם בקניה ב-300 ₪ |  משלוח חינם למזמינות את מתקן RIVANLI
BLACK FRIDAY בבלאשס! 15% הנחה בכל הזמנה עם הקוד: BLACKFRIDAY

תכנית השותפים של Blushes - תנאים

אנו שמחים על החלטתך להצטרף לתכנית השותפים של בלאשס! עם תכנית השותפים שלנו תוכלי להרוויח עמלה על רכישות שהתצעו באתר דרכך. בטרם הצטרפותך, אנא קראי את התנאים הבאים. הגשת בקשת ההצטרפות לתכנית השותפים של בלאשס משמעה קריאה, הבנה והסכמה לתנאי התכנית. 

עם הצטרפותך לתכנית תקבלי קישור אישי, אותו תוכלי לשתף עם הקוראות, העוקבות והמנויות שלך. כמו כן, תקבלי קישור עם גישה לאזור האישי שלך, בו תוכלי לעקוב אחר החשבון שלך. 

בטרם הגשת בקשת ההצטרפות, אנא קראי בקפידה מסמך זה המכיל כמה קווים מנחים לשותפות טובה ביננו. 

כללי:

  1. תנאי ההצטרפות שבמסמך זה חלים על בעלי אתרי אינטרנט, בלוגים, ערוצי יוטיוב, בעלי רשימות דיוור באי-מייל, ובעלי כל מדיה אחרת המשמשת לפניה ללקוחות, המעוניינים להצטרף לתכנית השותפים של בלאשס ביוטי שופ. 
  2. בלאשס שומרת לעצמה את הזכות לבחור, לאשר או לדחות בקשות הצטרפות לתכנית השותפים.
  3. בלאשס שומרת לעצמה את הזכות להדיח שותף אשר לא עמד בהתחייבויותיו לתנאי תכנית השותפים. 


קווים מנחים להשתתפות בתכנית השותפים של בלאשס:

1. שותפים במערכת השותפים של בלאשס הנם בעלי אתרי תוכן, ו/או פעילים ברשתות החברתיות, המפיקים תוכן איכותי ואמין. אנא אל תשתמשי בלינקים אל בלאשס, בשם של בלאשס בשום צורה העשויה לבזות, להשמיץ, להעליב או לפגוע בבלאשס עצמה או בשום גורם שלישי. 

2. אין לקשר את בלאשס אל שום תוכן הכולל תוכן למבוגרים בלבד, תוכן פורנוגרפי, שפה גסה, תוכן פוליטי, גזעני או מסית לשנאה, תוכן המעודד אלימות מכל סוג, תוכן משמיץ הפוגע בצד שלישי, תוכן המפר זכויות קנין של גורם שלישי, ובכלל זאת קניין רוחני (צילומים, מוזיקה, וכיוצא בזה). בנוסף, אין לקשר את בלאשס לכל חומר בלתי חוקי, טורדני, גס או כזה העשוי לפגוע ברגשות הציבור. ובנוסף, אין לקשור את בלאשס לשום תוכן המהווה עבירה פלילית על פי החוק הישראלי. 

3. על השותף חל איסור להציע לגולשים במדיות השונות שברשותו הטבות ותמריצים בעבור שימוש בקישורים ובבאנרים המובלים אל בלאשס. 

4. על השותף חל איסור לכלול את בלאשס או באנרים וקישורים אליה בדיוור אלקטרוני טורדני, הנחשב ל-SPAM על פי החוק בישראל. אין לשלוח דואר אלקטרוני בשמה של בלאשס, או דואר העשוי להיתפס ככזה. אין לכלול את בלאשס בדואר אלקטרוני הנשלח ללקוחות אשר לא אישרו קבלת דיוור מהשותף. 

5. על השותף לספק לבלאשס מראש רשימה של כל המדיות והאתרים, אשר בהם בכוונתו להתקין את הקישורים והבאנרים של בלאשס.

 

שימוש בקוד קופון אישי ובבאנרים

אנו נספק לכל שותף קוד קופון אישי, ובאנרים לחנות (במידת הצורך). האחריות לשימוש נכון בקוד הקופון מוטלת על השותף, וטרנזקציות אשר בהן לא יעשה שימוש בקוד השותף, לא יזכו את השותף בעמלה (שכן לא נוכל לקשר בין העסקה לבין השותף).
 

פרסום בפייסבוק

פרסום יתר לעיתים יכול להזיק, ולכן, בכל מקרה של פרסום החנות בפייסבוק: חל איסור על פרסום של יותר משלושה פוסטים ביום הקשורים אל בלאשס בקבוצות ובדפים השונים בפייסבוק. (לא שלושה פוסטים בכל קבוצה, אלא שלושה פוסטים בכלל!) על השותף הבחירה המלאה כיצד לנצל את שלושת הפוסטים האלה. 

 

עמלות

באופן כללי, ולמעט מקרים חריגים שיפורטו בהמשך, בלאשס מציעה לשותף עמלה על כל עסקה שהתבצעה ונסגרה, בגובה של 5% משווי הטובין שנמכרו בעסקה.

יוצאי דופן:

* דמי משלוח אינם נכללים בחישוב העמלה.

* באם מוצר נמכר במחיר מבצע גובה העמלה יעמוד על 2%.

* מוצרי Sigma: מכירת מוצרים בשווי כולל של 110 ₪ ומטה ו/או מוצרים במחיר מבצע לא יזכו את השותף בעמלה. מכירת מוצרים בשווי כולל של 111 ₪ יזכו את השותף בעמלה בגובה של 2%. 

עמלה תעודכן לחשבון השותף מיד עם סגירת עסקה, כלומר, קבלת תשלום, משלוח וקבלה של הטובין על ידי הלקוח. עדכון עסקה כסגורה יעשה עד 30 יום מיום ביצוע העסקה. 

השותף לא יהיה זכאי לקבלת העמלה אם הלקוח ביטל את רכישתו או החזיר את המוצר אותו רכש, בהתאם לתקנון בלאשס, ו/או אם הרכישה לא אושרה לחיוב ע"י חברת האשראי (או בוטלה לאחר מכן). במקרה שמכירה בוטלה לאחר שהשותף תוגמל בגינה, יקוזז הסכום מתשלומים עתידיים המגיעים לשותף, במידה והשותף לא יהיה זכאי לעמלה בעתיד תהיה בלאשס זכאית לדרוש את החזר התשלום מהשותף.

 

תנאי תשלום

את העמלה ניתן למשוך כאשר בחשבון השותף נצברו 50 שקלים לפחות, והיא תשולם לשותף באמצעות פייפאל או באמצעות העברה בנקאית. 

חשוב לציין כי פייפאל גובה עמלה על סך 3.4% + 1.2 ש״ח על קבלת תשלומים, עמלה זו תופחת מחשבון הפייפאל של השותף עם ביצוע העברת התשלום על ידי בלאשס. 

את התשלום ניתן להמיר בזיכוי כספי לרכישה בחנות בלאשס, לשימושו האישי של השותף בלבד. 

 

זכותה של בלאשס

בלאשס שומרת לעצמה את הזכות להדיח כל שותף אשר הפר את תנאי המסמך, או כל שותף אשר נתפס לדעתה של בלאשס כמי שעושה שימוש לא נאות בקישורים ובתכני האתר. 

בלאשס רשאית לסגור באופן זמני או קבוע, חשבונות של שותפים אשר קיים חשש סביר (על פי שיקול דעתה של בלאשס) כי ביצעו הונאה כלשהי או הפרו באופן אחר את תנאי המסמך הזה. שותפים אלו לא יהיו זכאים לעמלות שנצברו לזכותם במערכת עבור כל הקמפיינים בהם השתתפו, חשבונם יחסם לאלתר והם יידרשו להשבה מלאה של כל הסכומים שקיבלו.