. . .
 
חיפוש

ממתקים לכבוד השנה החדשה - סקירת המברשות של סגימא

עודכן ב: ינו 14


מאת: טלי מינץ אני בטוחה שכמעט כולן יסכימו איתי, שללא מברשות טובות ואיכותיות, שום איפור לא יישב בצורה המושלמת. כמובן שעם המון מאמץ נוכל לגרום לזה לעבוד, אך אני אישית חושבת שבכדי להגיע לתוצאה הרצויה ביותר, צריך מברשות בהתאם. כמו שאנו משקיעות את מיטב כספינו באיפור איכותי, כך לדעתי צריך להשקיע גם במברשות האיפור שלנו שמלוות אותנו תמיד, ולפעמים הן אלו שעושות את השינוי הגדול. אני חושבת שלכל מכורה אמיתית, חייבת להיות מברשת או שניים של סיגמה. ההייפ סביב המברשות הללו רק הולך וגדל, והאמת בצדק רב.

מברשות איפור מקצועיות של סיגמא - איכותיות ומומלצות
מברשות סיגמא לשנה החדשה

מי שמכירה את סיגמה טוב, יודעת שהיא התפרסמה ממש בזכות מברשות הפנים שלהם, בעיקר המברשת קבוקי השטוחה שלהם למייקאפ. אני חושבת שיש מספיק סקירות וסרטוני הדרכה על המברשת הזו, ולכן לא אציג אותה לפניכן, גם מעוד סיבה שאין לי אותה. מה שכן, אני הולכת לדבר איתכן על מברשת שלא ציפיתי שתשמש אותי לכל כך הרבה דברים ופעולות.

ANGLED KABUKI- F84


מברשת קבוקי זויתית להצללות רטובות והנחת מייקאפ סיגמא F84
מברשת F84 של סיגמא

זו מברשת אשר נועדה לטישטוש סמקי קרם והצללות רטובות, ואני באמת חייבת להוריד את הכובע בפני סיגמה. המברשת הזו מדהימה! אני לא יודעת מה הסוד שיש בה, מה הקסם, אך היא מטשטשת את ההצלות הרטובות שאני עושה בצורה מדהימה, היא מקלה מאוד על הטשטוש, הטישטוש נעשה בצורה נורא קלה ומהירה, והכי חשוב היא מטשטשת את החומר בצורה נורא טבעית, היא לא משאירה "כתם" על הלחי, וזה מה שיפה בה. לפני שאמשיך ואומר אלו עוד שימושים מצאתי לה, אני חייבת להוסיף משהו. תמיד ראיתי את המברשות ביוטיוב, בבלוגים שונים למינהם, אצל מאפרים, חובבות איפור, תמיד ראיתי ושמעתי על ההמלצות החמות ועל המחמאות שנותנים למברשות אלו, כך שציפיתי לאיכות ורמה נורא גבוהה. אני כל כך שמחה לומר בלב שלם שלא התאכזבתי, הייתה לי ציפייה גבוהה מהמברשות, ומעבר לכך שהמחירים נוחים כמעט לכל כיס, האיכות באמת מדהימה, אני חושבת שלכל מי שיש מברשת או שניים של סיגמה תוכל להסכים איתי. קודם כל, היא לא דוקרנית, השיער שלה נורא נעים ורך, היא עברה כבר כמה שטיפות (כן, אני חולת ניקיון מברשות,- ובכללי) והשיער לא נשר. המברשת הזו ספציפית מעולה לי גם לטישטוש קונסילר מתחת לעיניים, ממש סיקרן אותי לראות איך היא תסתדר עם זה, ואני חייבת לציין שאני אישית עפתי עליה. לקח לי טיפה זמן לטשטש איתה את החומר מפני שהיא יחסית גדולה לאזור מתחת לעינים, אך בגלל היתרון שהיא זוויתית חשבתי שהיא תתאים ואכן צדקתי, אני ממש מרוצה ממנה. יחד עם זאת, ביום יום אני משתמשת בה גם לטיש